Doraemon Gadget Rush

iOS Cihazlar İçin Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut44.8 MB
  • Sürüm1.0.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAnimoca
iOS işletim sistemli tablet ve telefonlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz Doraemon Gadget Rush, içinde bulmaca ve RPG öğeleri de barındıran, her yaştan kullanıcıya hitap eden bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli tablet ve telefonlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz Doraemon Gadget Rush, içinde bulmaca ve RPG öğeleri de barındıran, her yaştan kullanıcıya hitap eden bir aksiyon oyunudur. 

Oyunda Doraemon adlı fantastik karakterin uzaylılar tarafından çalınan icatlarını geri almaya çalışacaksınız. Aynı renkteki mücevherleri zincirleme bir şekilde birleştirerek, uzaylılarla yaptığı kavgada Doraemon'a hamle kazandıracaksınız. Ne kadar hızlı ve çok sayıda renk birleştirmesi yaparsanız, karaktere daha etkili hamleler ve puanlar kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda bölüm ilerledikçe kilidini açacağınız karakterler, Doraemon'a macerasında yardımcı olacaklar. Oyunda kazandığınız puanlarla satın alabileceğiniz etkili araçlar da bulunuyor. 

Aksiyon, RPG ve bulmaca türlerini başarılı bir şekilde harmanlamış olan Doraemon Gadget Rush oyunu her yaştan kullanıcının eğlenerek oynayacağı bir yapım. 

Doraemon Gadget Rush indir